Zájmové kroužky

Zájmové kroužky 2018/19, II. pololetí

-Sportovní přípravka pro nejmenší 1. – 2.r. HN

Mgr. Pavel Kučera

 

Pondělí 12.45 – 13,30

500,- Kč,

je hrazeno z projektu SBOŠ

-Sportovní přípravka pro 3.- 5. r., HN

Mgr. Pavel Kučera

Středa 15,15 – 16,00

500,- Kč je hrazeno z projektu SBOŠ

 

Sportovní přípravka 1. – 3. r., Uprkova

Mgr. Anna Ratajová

Pondělí 13,15 – 14,00

500,- Kč

Sportovní hry 3. – 5. r., HN

Mgr. Martina Mudriková

Pátek 7,00 – 7,45

400,- Kč

Sportuj ve škole 3. – 4. r., Uprkova

Mgr. Alexandra Matrasová

Čtvrtek 13,15 – 14,00

500,- Kč, je hrazeno z projektu Sportuj ve škole

 

Jóga

Mgr. Martina Mudriková

Středa 7,00 – 7,45

400,- Kč

Lukostřelba Uprkova

p. Petr Kaniok

Úterý 13,00 – 13,45,

Úterý 14,00 – 14,45

500,- Kč

500,- Kč

Lukostřelba HN

p. Petr Kaniok

Čtvrtek 13,35 – 14,20

500,- Kč

 

Přírodovědné pokusy pro 4. r. HN

Mgr. Bronislava Šuplerová

Pondělí 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky, Uprkova

Mgr. Jana Krchová

Středa 12,45 – 13,30

500,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, Uprkova

Mgr. Alžběta Vacková

Středa 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, Uprkova

Mgr. Alžběta Vacková

Čtvrtek 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, HN

Mgr. Martina Mudriková

Úterý 12,45 – 13,30

500,- Kč

Angličtina se skřítkem

Mgr. Milena Vacková

Středa 11,50 – 12,35

500,- Kč

 

Angličtina se skřítkem

Mgr. Milena Vacková

Čtvrtek 11,50 – 12,35

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky HN

Mgr. Petra Mendlová

Pondělí 12,45 – 13,30

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky HN

Mgr. Petra Mendlová

Čtvrtek 12,45 – 13,30

500,- Kč

 

Čtenářská dílna Aj pro třeťáky, HN

Mgr. Martina Mudriková

Čtvrtek 12,45 – 13,30

500,- Kč

Čtenářský klub s Aj, 5. – 6. r. HN

Mgr. Jana Gregorová

Úterý 13,15 – 14,15

Hrazeno z projektu Šablony

Keramika HN

Hana Jankowská

Pondělí 15,30 – 17,00, 1x za dva týdny

600,- Kč

 

Doučování pro druháky, HN

Mgr. Petra Mendlová

Pátek 12,30 – 13,30

Hrazeno z projektu Šablony

Kroužek řešení logických úloh a sudoku, HN

Mgr. Jana Hanzelková

Úterý 14,15 – 15,00

Hrazeno z projektu SBOŠ

Šachový kroužek

Jaroslav Bureš

Pondělí 15,00 – 16,00

500,- Kč

FIE – 1.stupeň HN

Mgr. Radka Johnová, Mgr. Ivana Melichárková

Středa 14,00 – 15,00

 

Hrazeno z projektu FIE

FIE – 1.stupeň HN

Mgr. Petra Mendlová

Středa 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu FIE

Čtení pro 2. ročník, U

 

Mgr. Petra Oprchalová

Úterý 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu - šablony

Aktivní občan, umění komunikace a spolupráce U

Mgr. Petra Oprchalová

Pondělí 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu - MAP

Doučování 2. stupeň HN

Mgr. Roman Růžička

Čtvrtek 6,45 – 7,45

Hrazeno z projektu - šablony

Co se v češtině nedozvím, 7.r. HN

Mgr. Roman Růžička

Středa 7,00 – 7,45

500,- Kč

Co se v matematice nedozvím, 7.r. HN

Mgr. Romana Matulíková

Čtvrtek 7,00 – 7,45

500,- Kč

Přípravka na přijímací zkoušky z Čj HN, do přijímacích zkoušek

Mgr. Roman Růžička

Úterý 7,00 – 7,45

250,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z Čj, HN, do přijímacích zkoušek

Ing. Ilona Nesňalová

Středa 7,00 – 7,45

250,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky, HN, do přijímacích zkoušek

Mgr. Jana Hanzelková

Středa 15,15 – 16,00

 

250,- Kč

Programování a robotika HN

Mgr. Jindřich Michal

Úterý 14,00 – 14,50

Hrazeno z projektu SBOŠ

Deskové hry HN

Andrea Musilová

Čtvrtek 15,15 – 16,45

Hrazeno z projektu - šablony

Deskové hry HN

Tereza Kuzněcov

Úterý 15,15 – 16,45

Hrazeno z projektu - šablony

Florbal 1. stupeň

Pavel Váňa

Pátek 14,00 – 14,45

350,- Kč

Florbal 2. stupeň

Pavel Váňa

Úterý 14,00 – 14,45

350,- Kč