Zájmové kroužky

Zájmové kroužky 2019/20, I. pololetí

-Sportovní přípravka pro nejmenší 1. – 3. r. HN

Mgr. Pavel Kučera

 

Pondělí 13. 45 – 14,30

500,- Kč,

je hrazeno z projektu SBOŠ

-Sportovní přípravka pro 3.- 5. r., HN

Mgr. Pavel Kučera

Středa 13,35 – 14,20

500,- Kč je hrazeno z projektu SBOŠ

Sportovní přípravka 1. – 3. r., Uprkova

Mgr. Anna Ratajová

Čtvrtek 13,00 – 13,45

500,- Kč

Sportuj ve škole 3. – 4. r.,

Uprkova

Mgr. Alexandra Matrasová

Úterý 13,00 – 13,45

500,- Kč, je hrazeno z projektu Sportuj ve škole

Sportuj ve škole 3. – 4. r., Uprkova

Mgr. Alexandra Matrasová

Středa 13,00 – 13,45

500,- Kč, je hrazeno z projektu Sportuj ve škole

Florbal 2. stupeň, HN

p. Pavel Váňa

Pondělí 14,00 – 14,45

400,- Kč

Lukostřelba Uprkova

p. Petr Kaniok

Úterý 13,00 – 13,45,

500,- Kč

Lukostřelba HN

p. Petr Kaniok

Čtvrtek 13,30 – 14,15

500,- Kč

Rychloskládání Rubikovy kostky, HN

p. Petr Kaniok

Středa 14,00 – 14,45

350,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, Uprkova

Mgr. Jana Krchová

Úterý 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky, Uprkova

Mgr. Alžběta Vacková

Úterý 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky, HN

Mgr. Milena Vacková

Středa 13,00 – 13,45

500,- Kč

Čtenářská dílna Aj pro třeťáky, HN

Mgr. Petra Mendlová

Středa 13,00 – 13,45

500,- Kč, je hrazeno z projektu Šablony

Čtenářská dílna  Aj, 4. 5. r. HN

Mgr. Jana Gregorová

Středa 13,15 – 14,15

500,-Kč, Hrazeno z projektu Šablony

Keramika HN

Hana Jankowská

Pondělí 15,30 – 17,00, 1x za dva týdny

600,- Kč

Doučování pro třeťáky, HN

Mgr. Petra Mendlová

Čtvrtek 13,00 – 14,00

Hrazeno z projektu Šablony

Kroužek řešení logických úloh a sudoku, puzzle, HN

Mgr. Jana Hanzelková

Pondělí 14,00 – 14,45

Hrazeno z projektu SBOŠ

Šachový kroužek

 

 

 

FIE – 1.stupeň U

Mgr. Kateřina Ďurišíková, Mgr. Iveta Rašovská

Pondělí 14,00 – 15,00

 

Hrazeno z projektu FIE

FIE – 1.stupeň, HN

Mgr. Petra Mendlová

Úterý 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu FIE

Zábavné čtení pro 2. ročník, U

 

Mgr. Petra Oprchalová

Středa 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu - šablony

Aktivní občan, umění komunikace a spolupráce U

Mgr. Petra Oprchalová

Středa 14,00 – 15,00

Hrazeno z projektu - MAP

Doučování 2. stupeň HN

Mgr. Roman Růžička

Čtvrtek 7,00 – 7,45

Hrazeno z projektu - šablony

Co se v češtině nedozvím, 8.r. HN

Mgr. Roman Růžička

Středa 7,00 – 7,45

500,- Kč

Přípravka na přijímací zkoušky z Čj, 2. st. , HN

Mgr. Roman Růžička

Úterý 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z Čj, 2. st., HN

Mgr. Roman Růžička

Středa 14, 00 – 14, 45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z Čj, 2. st., HN

Ing. Ilona Nesňalová

Pondělí 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z Čj, 2. st., HN

Ing. Ilona Nesňalová

Pátek 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z Čj, 2. st., HN

Mgr. Veronika Svedková

Pátek 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky, 2.st., HN

Mgr. Jana Hanzelková

Čtvrtek 7,00 – 7,45

 

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky, 2. st., HN

Mgr. Radka Johnová

Úterý 7,00 – 7,45

500,- Kč

Programování a robotika HN

Mgr. Jindřich Michal

Úterý 15,00 – 15,50

Hrazeno z projektu SBOŠ

Deskové hry HN

 

upřesníme

 

Deskové hry HN

 

upřesníme