Skvělý úspěch zápasníků

V sobotu 5.5.2018 žáci našich sportovních skupin ze druhého stupně ZŠ Horácké náměstí vyrazili na turnaj do polských Pieszyc. Výprava to byla silná, čítala 7 dívek, 2 chlapce a další sportovce klubu TAK Hellas Brno, se kterým naše škola spolupracuje. Nechyběl ani trenér Pavel Kučera a Milan Žáček. Při počtu 187 startujících z 19 klubů Polska a České republiky jsme si vyzkoušeli, kde je naše síla, ale také sbírali zkušenosti, abychom se mohli poučit z chyb a příště se jich vyvarovat. Naši žáci vybojovali 3 zlaté medaile, 2 stříbrná a 4 bronzová umístění. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení našeho celkové vítězství v soutěži družstev a obří pohár :). Moc gratulujeme všem nadějným sportovcům a jedeme dál!!! V tomto měsíci nás ještě čekají turnaje v Novém Jičíně, na Kladně a v dalekém Chorvatsku. Držte palce našim sportovcům :).

Mgr. Pavel Kučera