Skip to main content

Žákovské práce

warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/z/zshorackeorg/data/www/www/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ze slohových prací žáků naší školy

Školní rok 2016/17

Moje vzlety a pády

Zahradní slavnost a Sociální spoty

Přinášíme vám pozvánky na dvě zajímavé akce (zahradní slavnostsociální spoty), které proběhnou ještě do konce školního roku.

Prezentace závěrečných projektů deváťáků

Dnešní prezentace byly úžasné. Poutavé přednesy zajímavých témat, slušivé oblečení, slavnostní, dojemná i uvolněná atmosféra... Zdá se, že se u nás přeci jen něco naučili! :)

Videoprezentaci naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=f1ZwnAJggCM&feature=youtu.be

V pátek 14.2. jsme se činili

Přinášíme vám fotoreportáž hned ze dvou pátečních akcí.

Nejprve z již tradiční akce žákovského parlamentu valentýnská pošta: http://youtu.be/sHEGgjwbaXE

Video z jarmarku

Jak dopadl náš první jarmark? Předvánoční atmosféru si můžete připomenout v následující fotoreportáži: http://youtu.be/FYF0tdDXIPQ

Fotoreportáž: prezentace závěrečných prací deváťáků

Přinášíme vám sestřih fotografií zachycující jedinečnou atmosféru prezentací žáků devátých ročníků. Jejich závěrečné práce stály za to, prezentace byly po stránce IT i osobního podání opravdu úžasné. A k tomu všemu jim to ještě strašlivě slušelo :)

Reportáž z projektového týdne

V následujícím odkazu naleznete reportáž s videozáznamy přímo z jednotlivých hodin, zhlédnete reakce žáků i některé výstupy projektu. Přejeme příjemnou zábavu :)

Odkaz naleznete zde.

Crazy Halloween - video-reportáž

Byla to užasná a bláznivá akce! Vyřezávání dýní, diskotéka v nápaditých kostýmech, stezka odvahy potemnělou školou... A co je na tom nejlepší? Ještě nikdy mi nepomohlo s přípravou žádné akce ve volném čase a zcela nezištňe tolik žáků jako tentokrát, celkem jich bylo přes 20... No, není to skvělé?

Projekt Zdravý životní styl - video s fotografiemi

Jak se povedl letošní projektový den? A co všechno žáci společně s učiteli zažili? Napoví následující fotoreportáž: http://youtu.be/sw8tPp1T3rs

Úžasný den všech prvňáčků a druháčků ... aneb projektový Zdravý den

DSC_0077.JPG

Tolik ovoce a zeleniny jsme mohli spatřit  jen ten den na Uprkové!!!  ...“Každý měl značku...já jsem byl kvjeták...byla jsem nálepka hrozen...skupina ve které jsem byla, byla velká, byla jsem mrkev...byli jsme rozděleni do skupinek jako ovoce a zelenina, já jsem byla hruška..byla jsem ve skupině třešínky...“

Syndikovat obsah