Skip to main content

Aktuality

warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/z/zshorackeorg/data/www/www/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Přečetli jsme za vás ve Zpravodaji MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Posted in
sdileni_0.jpg

Sdílení vzájemných zkušeností

Co ještě nevíte o naší škole...

Posted in

...zhlédnete v tomto videu.

Horácké sportuje!

Posted in
IMG_0505.JPG
Na závěr školního roku uspořádali nadšenci z 2. stupně sportovní den pro třídy z 1. stupně. Zájem o akci byl tak veliký, že se sportovalo nejen na fotbalovém hřišti, ale také na tom dopravním. Starší děti si pro své mladší spolužáky připravily různé disciplíny a za jejich splnění dostala každá třída diplom a meloun.

Anglické divadlo na závěr

Posted in
IMGP7944.JPG
Výuku angličtiny uzavřely některé třídy na Uprkové divadelními scénkami. Děti ze 4.C a 4.D předvedly Stone soup (Polévka z kamene) a Saint George and the Dragon (Svatý Jiří a drak) třeťákům. Druháci a prvňáčci pak zhlédli  Big Bad Billy (Bankovní lupič Bad Billy) od žáků 3.D.  Jana Krchová

1.A v letadlech

Posted in
20170615_095924.jpg

Krásný zážitek měla třída 1.A na letišti v Brně, kde si děti mohly prohlédnout letadla v hangárech, poslechly si zajímavé vyprávění pilota, jak letadla startují, vzlétají, naklánějí se, a dokonce si každý mohl do letadla sednout a zažít na vlastní kůži, jak letky poslouchají páku.

Vítejte v přírodopisu

Posted in
IMG_2872.JPG

Společné aktivity žáků prvního a druhého stupně jsou na naší škole běžnou součástí vyučování. Každoročně nachází učitelé i sami žáci příležitosti pro spolupráci a sdílení zážitků.

Vzpomínka na Den dětí aneb dopísky všem páťákům od I.A

Posted in
IMG_3928.JPG
  • Ahoj páťáci, děkujeme, že jste nám připravili tak nádherný den. Líbily se nám stanoviště. S pozdravem 1.A, Jana S.

  • Ahoj Páťáci, moc a moc se nám to líbilo. Ale je škoda, že nikdo neobešel všechny stanoviště. Ale bylo to fakt dobré. Mně se nejvíc líbilo hledání věcí v krabičkách. Moc se to líbilo celé třídě.

Limonádové přestávky

Posted in

Horko? Pátek? Žízeň? Nevadí! V pátek totiž máme limonádové přestávky! Kdo měl v posledních týdnech chuť a chtěl strávit páteční velkou přestávku na čerstvém vzduchu, mohl přijít na dopravní hřiště a ochutnat nejprve domácí mojito a o týden později americkou limonádu, které připravily 5.B a 3.A.

Branný den v obrazech

Posted in
IMG_0213.JPG

Kde: hřiště na Horáckém náměstí

Kdy: v úterý a ve středu v tomto týdnu

Co: obrana vlasti, téma společenskovědního vzdělávání, v praxi

Syndikovat obsah