Skip to main content

Zahraničí akce

warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/z/zshorackeorg/data/www/www/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Anglie 2015

Trip to England 2015 (Paříž, Worthing, Londýn)

P1010797.JPG

ZŠ Horácké náměstí vypravila letos pro své žáky opět studijně poznávací týdenní zájezd do Anglie s ubytováním v místních rodinách. Potěšil nás veliký zájem o účast, bohužel byl ale také větší, než kolik bylo míst v autobusu.

Zájezd do Holandska

Posted in

V případě zájmu o více informací a přihlášku k zájezdu do Holandska můžete najít zde. Zájezd je určen pouze pro žáky pátých tříd.

Dopisy z Utrechtu

Posted in

V rámci naší spolupráce s holandskou školou z partnerského města Utrechtu jsme si vyměnili informace o jednotlivých žácích. Prezentace našich dětí vytvořili žáci čtvrtých ročníků. Přikládáme k nahlédnutí elektronickou prezentaci našich zahraničních přátel.

Školní rok 2010/2011 - naše aktivity

Posted in

E-twinning je komunita evropských škol spolupracujících na základě elektronického síťování, v jehož rámci vytvářejí jednotlivé školy z různých zemí projekty, na nichž spolupracují učitelé, skupiny žáků nebo celé třídy. Žáci si vyměňují v etwinningovém prostředí informace, společně je sdílejí a vytvářejí výstup.

Video ze křtu knihy Wonders of our region

Naši žáci, kteří pracovali na projektu e-Twinning, dosáhli dalšího úspěchu.

Máme Evropský certifikát kvality!!

Nedávno jsme zde informovali, že jsme náš projekt „Devať divov nášho regionu – Spiš/Brněnsko“ přihlásili do soutěže o Quality Label – Certifikát kvality, které udělují národní střediska e-Twinning v jednotlivých evropských zemích. Naše národní středisko nám certifikát udělilo 29. 9.

Náš projekt získal Certifikát kvality!

Národní střediska E-twinning v jednotlivých evropských zemích každoročně vyhlašují soutěž o nejlepší projekty, kterým jsou uděleny Certifikáty kvality. Rozhodli jsme se spolu s učiteli a dětmi z partnerské slovenské školy, že se do soutěže také přihlásíme.

S e-twinningem na Slovensku

Probudila jsem se na pohodlné posteli. Vykoukla jsem z okna a uviděla dokonalou přírodu Slovenska. „Děti, za chvíli vystupujeme, začněte se pomaličku chystat." To nás přišel probudit náš pedagogický dozor. Ano, takhle nějak začala naše cesta s mezinárodním projektem E-twinning.

Přípravy na setkání v plném proudu

        V těchto dnech vrcholí přípravy na setkání s dětmi a jejich učiteli z partnerské školy ze Spišské Nové Vsi, které proběhne od pátku 5. června do neděle 7. června v rámci projektu E-twinning – mezinárodní spolupráce škol s názvem „Nine wonders of our region“ (Devět divů našeho kraje). Organizaci celého setkání má na starosti p. uč.

Syndikovat obsah