Skip to main content

Články

warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/z/zshorackeorg/data/www/www/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Výměnný pobyt žáků ve školním roce 2016/17 - nabídka budoucím žákům 7.-9. ročníků

Posted in

Vážení rodiče a milí žáci, v příštím školním roce bychom rádi opět uskutečnili výměnný pobyt studentů ve spolupráci s daltonskou školou z Holandska z menšího města Naaldwijk, které se nachází blízko Haagu. Výměnu jsme úspěšně ralizovali již v minulém školním roce a rádi bychom pokračovali.

Výsledky výběrového řízení OPVK

Posted in

Uveřejňujeme výsledky výběrového řízení a smlouvu. Název projektu "Mluvím, čtu, rozumím" č. projektu CZ.1.07/1.1.00/56.2515.

 

Výsledky výběrového řízení OPVK

Posted in

Uveřejňujeme výsledky výběrového řízení a smlouvu. Název projektu "Mluvím, čtu, rozumím" č. projektu CZ.1.07/1.1.00/56.2515.

Prezentace závěrečných projektů deváťáků

Dnešní prezentace byly úžasné. Poutavé přednesy zajímavých témat, slušivé oblečení, slavnostní, dojemná i uvolněná atmosféra... Zdá se, že se u nás přeci jen něco naučili! :)

Videoprezentaci naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=f1ZwnAJggCM&feature=youtu.be

Sportování v Síti otevřených škol

Posted in

Už několikátý rok se naši žáci pravidelně účastní sportovních akcí pořádaných Sítí brněnských otevřených škol. Do letoška byla naše účast vždy spíše v olympijském duchu – zúčastnili jsme se, zahráli, zazávodili, ale ve výsledkových listinách naši reprezentanti nekončili nijak vysoko.

V pátek 14.2. jsme se činili

Přinášíme vám fotoreportáž hned ze dvou pátečních akcí.

Nejprve z již tradiční akce žákovského parlamentu valentýnská pošta: http://youtu.be/sHEGgjwbaXE

Vánoční sbírka Spolku pro opuštěná zvířata Brno

photo-1.jpg

Předvánoční čas byl v naší škole věnován řadě dobročinných aktivit. Krom jarmarku se zdařila také sbírka určená Spolku pro opuštěná zvířata Brno. Zaštítil ji žákovský parlament, organizace se excelentně ujaly žákyně 8.C Adéla Nekudová, Eliška Tomešová, Kristýna Korešová a Míša Niederlová.

Halloweenský večer na Horáckém

Skvělou atmosféru letošní halloweenské akce si můžete vychutnat prostřednictvím tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?v=f2oabNsRhgc&feature=youtu.be

Stojí za zmínku, že s přípravou a realizací celé akce pomáhalo mnoho současných žáků školy a dokonce i několik bývalých. Všem za pomoc děkujeme!

El. žákovská knížka - návod pro rodiče

Posted in

Pro rodiče našich žáků jsme připravili jednoduchý návod jak pracovat el. žákovskou knížkou.

Projektový týden ve 2.A: DOBRO A ZLO V DENNÍM ŽIVOTĚ

Posted in
dobro_zlo_2a-4.jpg

Projektový týden: DOBRO A ZLO V DENNÍM ŽIVOTĚ

 

Syndikovat obsah