Skip to main content

Přijímací řízení

1. Důležité informace - na SŠ se podává přihláška potvrzená ZŠ (razítko a podpis ŘŠ/ZŘŠ)

Školní jídelna vaří jedno jídlo!

Posted in

S lítostí oznamujeme, že i další týden bude školní jídelna vařit pouze jedno jídlo, čili nebude výběr. Důvodem je onemocnění dvou kuchařek a neradi bychom přecházeli na polotovary. Dieta se vaří standardně.

Plavecké závody SOBŠ

Posted in
plavání 3.jpg

Ve středu 20.ledna 2016 se zúčastnily děti 2. a 3. tříd plaveckých závodů. Závody se konaly na ZŠ Jasanová v Jundrově. Soutěžilo se v kategorii dívek, chlapců a štafetě. V kategorii dívek se podařilo umístit na krásném 3. místě Lucii Netrefové ze 2.D. Všem plavcům děkuji za výborné výkony. Andrea Hoplíčková

Jaké bylo pololetní vysvědčení?

První známky v novém pololetí aneb zkoušky nanečisto

Posted in
20160126_140445.jpg

Dnešní den začal pro deváťáky netradičně – po motivačním úvodu paní ředitelky na společném setkání se rozešli do tříd, aby si vyzkoušeli přijímací zkoušky - zatím nanečisto. Nejdříve čeština, pak matematika a ve třetí hodině společně se svými třídními opravy a vyhodnocení obou testů.

Pozvánka na přehlídku středních škol

Posted in

ZODM

Posted in
SAM_1030.JPG
Malá skupina žáků naší školy pod vedením Katky Weisové, asistentky a trenérky v jedné osobě, se vydala do Chomutova na Zimní olympiádu dětí a mládeže. Soutěží zde všechny kraje ČR v určitých zimních disciplínách, jako je alpské lyžování, běžecké závody, snowbording, ale také šachy a Disco dance. Z každého kraje byli vysláni ti nejlepší sportovci za svou disciplínu.

Úspěchy ve sportu - silový čtyřboj

Posted in
ctyrboj3.thumbnail.jpg

Silový čtyřboj – přebor Brna a krajské kolo ZŠ a víceletých gymnázií

Úspěchy sportovců - plavání

Posted in
plavání_2.jpg

Městské a krajské kolo v plavání

Předvánoční čas ve 4.E

Posted in
lucie_3.JPG

V pátek jsme měli s 5.B projekt o svaté Lucii. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí. Např. že se narodila na Sicílii, uvěřila v Ducha svatého a nechtěla se vdát, že je patronkou předení a nemocných lidí... Taky jsme si povídali o různých tradicích. Nakonec jsme si vyrobili papírové kolečko s protáhnutými provázky jako ozdobu na okno. Moc se mi to líbilo.

Syndikovat obsah