Skip to main content

Přijímací řízení (aktualizováno 28.ledna)

Posted in
  • Všichni žáci devátého ročníku a žáci hlásící se na víceletá gymnázia dostanou současně s vysvědčením jednu přihlášku s doplněnými známkami za poslední tři klasifikační období.

Novoroční plavecké závody SBOŠ

Posted in
IMAG0041.jpg

Ve dnech 21. a 28. ledna 2015 proběhly na ZŠ Jasanová v Jundrově plavecké závody Sítě brněnských otevřených škol. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích: 1.- 3. ročník a 4.-5. ročník. Plavci závodili jako jednotlivci a také někteří plavali ve štafetě družstev jednotlivých škol.

Ze života žákovského parlamentu

ZP_ocima_zaku.jpg

Jak běží náš žákovský parlament? Co funguje a kde vidíme naopak slabá místa? Jak zaujmout a motivovat spolužáky? Jak vést diskuzi ve třídě? 

Zkoušky nanečisto

Posted in
logo-zkousky-nanecisto.png

Těžko říct, které nadělení bylo dnes ráno pro naše nejstarší žáky větším překvapením. Sněhové či testovací? Zřejmě jak pro koho.

Louskáček

Posted in
IMAG0041.jpg

Vypravili jsme se do Janáčkova divadla. Byli jsme se podívat na balet Louskáček.Seděli jsme v první a druhé řadě, ze které šlo krásně vidět na orchestr. A za chvíli to začalo. První scéna nás naladila na vánoční atmosféru Štědrého večera. Rozbalovaly se dárky a holčička Klára dostala dřevěného vojáčka Louskáčka. Její bratr jí ho záviděl a pokoušel se jí ho vzít. V noci se Klárce zdál sen, ve kterém Louskáček oživl a bojoval proti myší armádě. Po vyhrané bitvě se oživlý Louskáček s Klárkou ocitají v nebi, kde se jim předváděly různé skupiny tanečníků.

Pan starosta

Posted in
IMAG0043.jpg

Téměř měsíc  jsme očekávali odpověď na náš email od pana starosty ohledně řešení odpadu na naší škole na Uprkově. Konečně přišla a s ní i nabídka návštěvy pana starosty na radnici. Velmi pečlivě jsme se připravovali a také se moc těšili. Vůbec jsme nevěděli, co budeme říkat a trochu jsme se i styděli. Jeden tatínek nám nechal vyrobit EKO trička se jmény.

Pozvánka na svačinku

Posted in
DSCF7600.JPG

Nabízíme svačiny, bez práce pro rodiny.

Nabídka je výborná – jinak se to říci nedá – za 15 korun velmi výhodná:

pomazánky, zelenina, rohlíky a pudinky, jogurty a pletýnky;

čerstvý chleba, mléko, müsli, mamka to líp nevymyslí;

různá pití jsou tu k mání, všeho hojnost na přidání.

 

Zápis do 1.tříd

Posted in

Škola na zkoušku

Posted in

Pozvánka

 

 

Sbírka pro Diakonii Broumov

Posted in
FullSizeRender(2).jpg

Použité ošacení, obuv, lůžkoviny, hračky i knihy... to vše děti během uplynulých dní nosily do školy. Konala se totiž sbírka pro pomoc lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a potřebují pomoc druhých. Do sbírky se se díky práci obou žákovských parlamentů zapojila celá naše škola - první i druhý stupeň z Horáckého nám. i Uprkové. Díky maximálnímu zapojení a vzájemné spolupráci se vybralo více, než jsme čekali! A právě dnes jsme měli možnost setkat se s pracovníky Diakonie Broumov, kteří si nashromážděné věci odvezli.

Syndikovat obsah